Відгуки – ЖЕТОНИ

Залишайте свої відгуки про нашу роботу та жетони у коментарях до цієї сторінки.

65 comments

Add yours →

 1. Щиро дякую! Жетони високої якості. Якби ще й ланцюжок.

  • Дякуємо, зараз ми в процесі пошуку нормального постачальника ланцюжків та буферів. Задумали – значить зробимо. Слава Україні.

 2. Руденко Марина

  Вересень 15, 2014 — 18:27

  Заказывала сыну. Он приехал в отпуск на несколько дней. Спасибо ребята за то что быстро сделали и выслали – успела отдать. Теперь немного за него спокойна – там указана группа крови, телефон. Очень нужное дело делаете. Дай вам Бог здоровья. Благодарю от имени всех матерей Украины.

 3. Дякую ентузіастам такої хорошої справи! Національна гвардія задоволена. Окрему зауважу на ніжних та чуйних словах, написаних на конверті з жетонами: Вашу любов та приязнь можна відчути з одного почерку. Бережи Вас Господь!

 4. дякую за вашу працю!! хлопці з Луцького госпіталю дуже раді такому подарунку!!! перші 57 вже отримали і вже збираємо друге замовлення)) дякуємо за ваше тепло і щирі побажання!!!
  бажаємо вам успіхів і процвітання в вільній, мирній та незалежній Україні!

 5. Дякую Вам за те, що робите таку важливу справу! Замовила і своєму брату таку! Хай оберігає його цей талісман!
  Дякую за щирі і теплі слова на конверті! Вірю, що ці жетони пригодяться солдатикам лише як прикраса і Бог їх захистить!

 6. Ще один відгук. Слава Україні!

 7. Мартинюк Сергій

  Жовтень 8, 2014 — 16:32

  Дуже приємно відчувати підтримку від добрих людей. Жетон високої якості. Бажаю успіхів і наснаги. З нами Бог.

 8. Свириденко Алла

  Жовтень 16, 2014 — 12:26

  Дякую за безкоштовне якісне та швидке виготовлення жетонів для воїнів учасників АТО. Передано вчасно, хлопці поїхали на війну з жетонами. Передавали подяку та вітання волонтерам, що турбуються про них.

  Волонтер Свириденко Алла

 9. Отримала жетони для військової частини. Сьогодні передам їх у руки бійцям. Дякуємо Вам за допомогу. /ГО Жіноча сотня м.Кривий Ріг.

 10. Вікторія Єфімова

  Листопад 2, 2014 — 14:46

  Замовляли жетони для 43 БТрО, що зараз захищають нашу Батьківщину на Сході. Дуже вдячні та сподіваємося на плідну співпрацю і надалі! Ви робите справу, про яку, нажаль, поки що не попіклувалися на державному рівні. Хлопці раді та передають вітання! Фото наразі не робили, волонтери з жетонами та іншим доїхали до них вперше. Із наступною посилкою обов’язково зробимо фото та надішлемо Вам.
  Дякую ще раз і від нас, родичів та близьких наших Воїнів!
  Слава Україні! Героям Слава! Слава кожному, хто у цей нелегкий час вносить свою частку у спільну Перемогу українського Народу!

 11. Дуже дякую за жетони! Дуже якісно зроблені, приємні майтри в спілкуванні, надзвичайно теплі слова на конверті!!!!!!!!!!!!

 12. Дуже вдячні за Вашу роботу, при тім, що вона дуже доречна.
  Зробили швидко та якісно, до того ж безкоштовно, як для військовослужбовців строкової служби.

 13. Дуже дякуємо за вашу роботу!
  Дуже якісні жетони, шкода тільки без ланцюжків, але то не біда 🙂
  Ще раз дякую, від імені нашого підрозділу.

 14. Дуже довго ходила містом в пошуках жетона для свого брата і нічого! Ввечері зовсім випадково побачила у фейсбук спільноту БЕЗКОШТОВНІ ЖЕТОНИ УЧАСНИКАМ АТО. Хлопці спрацювали оперативно та якісно! Рекомендую!

 15. До речі, згодом ми замовили тут же ще багато жетонів для цілої гаубичної батареї. Хлопцям сподобалося!
  Ще раз дякую! Хай ваш проект і далі продовжує робити такі потрібні обереги для наших захисників!
  Успіху!

 16. Дуже дякую що зробили двосторонній жетон фото викладу завтра.
  Слава Україні!

 17. Жетоны сделаны с душой, оперативно. Немного доукомплектовали и на отправку к хозяевам.

 18. dogtag.ato@gmail.com

  Лютий 11, 2015 — 13:11

  Дякуємо за довіру.

 19. Хочу подякувати за виготовлення жетонів для бійців.
  Я ВІРЮ, що вони не знадобляться

  • dogtag.ato@gmail.com

   Лютий 11, 2015 — 13:15

   Ми теж надіємося на те, що з часом всі наші герої будуть сидіти з внуками на колінах і за чайком згадувати добрі часи перемоги над рашиською навалою.

 20. Замовив для друга, передав йому під Дебальцеве – сподіваюсь, ніколи не знадобиться і все це дарма. Але все-одно вдячний за вашу роботу. Вона надзвичайно важлива

  • dogtag.ato@gmail.com

   Лютий 24, 2015 — 13:47

   Дякуємо за позитивну оцінку нашої діяльності. Ми теж надіємося, що вашому другу наш жетон-оберіг знадобиться в майбутньому, щоб похизуватися перед друзями та внучатами. Дай Бог, щоб так і було.

 21. 532 ОРВБ с благодарностью за жетоны

 22. Спасибо за жетоны! вчера наши мальчики из 79 ОАМБр получили 24шт

 23. Спасибо вам за то, что вы делаете! Особенно удивила и порадовала оперативность.

 24. Здравствуйте! За фрезировку на 2й стороне как меняется цена? Картинку можно сделать?

 25. Дякую за жетон. Незабаром передамо бійцю на передову.

 26. ДЛЯ БОЙЦА Молитва перед сражением
  «Спаситель мой! Ты положил за нас душу Свою, дабы спасти нас; Ты заповедал и нам полагать души наши за други наша и за ближних наших.
  Радостно иду я исполнити святую волю Твою и положити жизнь свою за Свободу и Украину. Вооружи мя крепостию и мужеством на одоление врагов наших, и даруй ми умерети с твердою верою и надеждою вечной блаженной жизни во царствии твоем.
  Мати Божия! Сохрани мя под покровом Твоим. Аминь».

  СТЕРИЛИЗАЦИЯ РАНЫ, УНИЧТОЖЕНИЕ ИНФЕКЦИИ ПРИ ГРИППЕ
  « Отче наш истинный, на Тебя, Единого, уповаю и молю Тебя, Господи, о спасении души моей и ещё, прошу Тебя, создай и сохраняй мысле-образ воздействия на патогенные микроорганизмы, их зародыши, яйца и токсины в моей ране (или «в моём организме») температурой +116 град. по Цельсию, с целью их уничтожения.
  Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь».

  Молитву прочесть 9 раз подряд.
  Патогенные микроорганизмы всех видов погибают через 40 минут.
  Если читать на рану товарища, то читать 50 раз уложившись в 3 часа.
  При гриппе обязательно читать и отзыв на симптомы гриппа.

  Обериг «СТОЛБ СВЕТА»
  Текст носить при себе, это сильнейшая ЗАЩИТА.
  Читать 3 раза в день (можно подряд) – это усилит защиту в два раза.

  «Я ЕСМЬ Присутствие благое
  Света столбом защити меня,
  Светом, что вызван именем Божьим
  Из Вознесенных Владык огня.

  Пусть мой храм он всегда хранит
  От разлада, что послан мне;
  Защиту и помощь наших Святых
  Я призываю в фиолетовом огне.

  Буду во имя свободы взывать,
  И тогда я смогу этим пламенем стать».

  ОЗДОРОВЛЕНИЕ ПОЛОЖИТЕЛЬНЫМИ УТВЕРЖДЕНИЯМИ
  Соглашаемся с тем, что у вас имеются недомогания. Читаем раз в день:
  «У меня простуда», «У меня болит спина» Через 1 час читаем положительные утверждения: «У меня отсутствует простуда», «У меня отсутствует боль в спине».
  Через 10-15 часов повторяем чтение положительных утверждений. Все утверждения читать по 9 раз подряд. Улучшение можно будет заметить через 5 дней.
  При написании утверждений нельзя применять отрицательные частицы «НЕ», «НЕТ». Например: нельзя писать «У меня нет боли в спине».

  ОТЗЫВЫ НЕГАТИВНЫХ ПРОГНОЗОВ
  Для здоровья: Если у вас появилась упорная мысль, подозрение на какое-то недомогание, делайте ОТЗЫВ НЕГАТИВНЫХ ПРОГНОЗОВ. Например, вы чувствуете, что возможна простуда, ощущаете другие некомфортности и вы делаете ОТЗЫВ своим мыслям:
  «Я отзываю все мои негативные прогнозы, сделанные сегодня и в предыдущие времена по поводу: простуды, боли в спине, запора, головной боли, контузии и т.д.
  ВЗАМЕН негативных прогнозов Я УТВЕРЖДАЮ: у меня отсутствуют простуда, боль в спине, запор, головная боль, контузия и т. д.».
  Нельзя применять отрицательные частицы «нет», «не», надо говорить «отсутствует» или «нормальное состояние». Читать 9 раз подряд, один сеанс в день.
  Форму отзыва заучите наизусть и применяйте. В тяжелых случаях отзыв уменьшит развитие болезни. Отзыв может заменить лечение.

  Для боя: «Я отзываю все мои негативные прогнозы, сделанные сегодня и в предыдущие времена по поводу: нашего боевого духа, доставки боеприпасов, доставки продовольствия, нашего вооружения, артиллерии боевиков, …… (что еще тревожит).
  ВЗАМЕН негативных прогнозов Я УТВЕРЖДАЮ: У меня и моих товарищей высокий боевой дух, боеприпасы доставлены в полном объеме, продовольствием мы обеспечены, наше вооружение отличное, артиллерия боевиков мажет (нельзя писать «не попадает) и т. д.»

  Во время обстрела: 7 раз прочесть только о артиллерии, затем читать только вторую половину, с дополнением: «артиллерия мажет, снаряды падают далеко от нас, снаряды бракованные (нельзя говорить «не взрываются»).» За время обстрела прочтите раза 3 обериг.

  Если вы думали, беспокоились, предполагали, обсуждали негативные варианты событий, то вы неизбежно отдавали вашу психическую энергию для получения именно этих негативных событий.
  Отзыв дает возможность перенаправить вашу энергию на положительную реализацию событий. Даже снаряды выпущенные боевиками не взрываются чаще, если говорить «Снаряды бракованные», тем более наводчик будет ошибаться, если говорить «Снаряды летят мимо».

  Желаю здоровья, Борис Петрович, borisperov@gmail.com

 27. Часто сталкивалась с тем, что многие думают, если боец был ранен, то он не возвращается больше в зону АТО. Но это не так. Тут как в школе: заболел – выздоравливай и снова за дело. Есть ребята, у которых нет военных жетонов. Исправляем это вместе с БЕЗКОШТОВНІ ЖЕТОНИ УЧАСНИКАМ АТО и Alex Kobko.
  С уважением волонтеры Днепропетровского военного госпиталя.

 28. Дуже вдячні за жетони!!Хай ваш проект і далі продовжує робити такі потрібні обереги для наших захисників!

 29. Микола Лазарович

  Травень 31, 2015 — 15:05

  Отримали другу партію жетонів для вояків. Зроблено якісно і оперативно! Від імені командування роти висловлюю щиру вдячність Dogtag ATO й особисто Олександрові Кобкові за допомогу!

  • dogtag.ato@gmail.com

   Червень 30, 2015 — 17:18

   Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що вам сподобалися жетони-обереги.

   З повагою, колектив проекту.

 30. можна замовити для бійця АТО але з рисунком, за нього треба буде сплачувати, чи ні?

 31. Спасибо Вам БОЛЬШОЕ ))) Нужное дело делаете….Пусть Бог Вас благословит …МИРА ВАМ И ВАШИМ СЕМЬЯМ !!!!

 32. Микола Дядченко

  Червень 22, 2015 — 11:32

  Дякую, Алексу і усим тим хто якісно та оперативно виготовляв жетони! Хлопцям з нашого підрозділу сподобалися, надіємося на подольшу співпрацю. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 33. Володимир С.

  Червень 27, 2015 — 13:33

  1 батарея 2 ГСАД 17 ОТБР щиро дякує за жетони!
  Ви ДУЖЕ ШВИДКО робите те, що ДУЖЕ ДОВГО обіцяє міністерство оборони!

 34. Лариса Бєлотєлова

  Липень 9, 2015 — 05:17

  Дякую за те, що Ви робите. Замовлення було виконане вчасно і в високій якості. Сьогодні жетони будуть відправлені хлопцям. Хай Вас Бог береже. Всім нам миру і злагоди. Слава Україні!

 35. Дуже вдячна за жетони та ланцюжок для моїх хлопців і для мене. Нехай оберігають всіх нас. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 36. Константин

  Липень 26, 2015 — 05:12

  Спасибо огромное за Вашу работу, неравнодушие, за жетоны.
  Танковая рота НГУ.

  Слава Україні!
  Героям Слава!

 37. Спасибо за жетон. Отличное качество.

  Слава Украине!

 38. Щиро дякуємо за жетони та ланцюжки. Якість відмінна. Безмежна подяка всім волонтерам,які роблять величезний вклад в нашу спільну перемогу!

 39. Дякуємо за жетони

 40. Алекс дуже вам дякую я та військовослужбовці ЗСУ за виготовленні(безкоштовні) жетони, нажаль деяких хлопців вже немає серед нас але вони вам теж дякували за вашу працю і допомогу захисникам. Нехай вас бог охороняє. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • Алекс дуже вам дякую я та військовослужбовці ЗСУ за виготовленні(безкоштовні) жетони, нажаль деяких хлопців вже немає серед нас але вони вам теж дякували за вашу працю і допомогу захисникам. Нехай вас бог охороняє. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 41. Дякуємо за гарну роботу, це реальна допомога бійцям. Дійшли жетони за один день, хлопці задоволені.

 42. Спасибо за Вашу работу.

 43. dfСергіСергій

  Квітень 1, 2016 — 11:34

  Замовив брату, він задоволений,шле вітання з фронту, дякує волонтерам і всьому українському народу!

 44. Щиро дякуємо за жетони та їх чудову якість

 45. Отримали жетони! Дуже дякуємо за допомогу! Ваша робота важлива

 46. иИРИНА рина

  Травень 6, 2016 — 12:32

  РЕБЯТА , ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЗА ОПЕРАТИВНУЮ РАБОТУ .ПАРНИ ПОЛУЧИЛИ СВОЙ ЗАКАЗ . ЕСТЬ ОДНО ПОЖЕЛАНИЕ ОТ НИХ БЫЛО БЫ ЛУЧШЕ ,ЧТО БЫ ЖЕТОН БЫЛ ДВОЙНЫМ НА ЦЕПОЧКЕ… ЕЩЕ РАЗ ДЯКУЕМ! СЛАВА УКРАИНЕ !

 47. Отримав жетон. Дуже дякую Вам за працю. Слава Україні!!!

 48. Доброго дня!
  вже не перший раз замовляю у вас жетони та ланцюжки, замовляв для хлопців
  з 28-ї, 93-ї, вже не перший раз замовляю для 30-ки. Всі хлопці задоволені, виробами, та дуже вам вдячні за цє!

 49. Добрый день!
  Получил от Вас жетон. Огромное спасибо Вам за Ваш труд, понимание и неравнодушие!
  Слава Украине!

 50. В наслідок помилки штабу, так сталося, що я єдиний з нашої військової частини, хто не отримав жетон. Завдяки вам почуваюся комфортніше. Від всього сердця дякую вам, за вашу небайдужість. Дякую за безкоштовне якісне та швидке виготовлення! Слава Україні!

 51. Отримали 2 жетона. Гарні та якісні. Привітні продавці-виробники. Рекомендую

 52. Щиро дякую!
  Жетони високої
  якості.
  Якби ще й
  ланцюжок.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

© 2017 Безкоштовні жетони для учасників АТО. Theme by Anders Norén.